Pravidla

Ankety se může zúčastnit každý, kdo se zúčastní alespoň jedné z brněnských jízd městem a odpoví na otázky postupně zveřejňované na adrese http://soutez.brno-inline.cz. Vodítka pro správné odpovědi lze získat na jednotlivých jízdách v období mezi 1. dubnem a 31. říjnem 2017. Platná registrace do ankety musí obsahovat následující údaje: jméno a příjmení, emailovou adresu. Osobní data budou použita pro předání případné výhry.

Nová otázka se objeví vždy nejpozději do 3 dnů po aktuální jízdě. V roce 2017 to bude celkem 7 otázek (duben-říjen). Kalendář jízd naleznete zde: http://brno-inline.cz/sekce/jizdy-mestem. Aktuální informace o anketě naleznete také zde: https://www.facebook.com/filaskatescz/.

Vítěze ankety vybereme z účastníků s nejvyšším počtem správných odpovědí. Počet svých správných odpovědí i skóre ostatních účastníků můžete sledovat v sekci Tabulka. Seznam cen:
1. cena - inline brusle FILA z kolekce 2017
2. cena - sada chráničů FILA pro inline (kolena, lokty, zápěstí)
3. cena - chrániče zápěstí a tričko
4. cena - chrániče na rampu a bidon
5. cena - bidon a tričko

Všichni výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem nejpozději do 15. listopadu 2017. Výsledky budou rovněž publikovány na bruslařském portálu brno-inline.cz a na Facebooku ve skupině Jízdy městem Brnem. Pořadatelem ankety je WINNER SPORT, a.s, oficiální zastoupení značky FILA v ČR.